Hakkımızda

 

Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız proje esaslı çalışmakta olup, bu sektörde proje sistemi ile faaliyet gösteren sayılı firmaların arasında yer almaktadır.

 

Tüm güvenlik ve buna bağlı otomasyon sistemleri ile akıllı binalar projelerini gerçekleştiren firmamız “ Müşteri Memnuniyeti ve Doğru Sistem “ ilkesi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana taviz vermediği bu ilkeleri sayesinde alanında başarısını kanıtlamıştır.

 

İşletmenizin güvenliği ve buna bağlı olarak personelinizin güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamak bizim için en önemli amaçtır. İlk kez bir sistem oluşturmak yada var olan sisteminizi güncelleştirerek daha kolay ve teknolojik hale getirmek size sağlayacağımız önemli hizmetlerimiz arasındadır.Kurumsal çalışan firmamız güçlü alt yapısı ile özel projeler geliştirmekte, bununla birlikte firmalara yönelik sistemlerde sınırsız çözümler sunmaktadır.

 

1999 Yılından beri Güvenlik Sektöründe var olan ADATA müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmiş ve bu hedef doğrultusunda kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Konusunda UZMAN bir kadro ile ANAHTAR TESLİM projeler sunmakta ve iyi bir TEKNİK DESTEK ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

ADATA' nın çözüm ve ürün portföyünde dünyanın lider markaları bulunmaktadır. Oluşmuş uzman teknik alt yapı ile tam performanslı hizmet sağlayabilmektedir. ADATA’ nın en çok üzerinde durduğu satış sonrası hizmet konusudur. ADATA gösterdiği bu başarı ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa zamanda büyük başarılar elde etmiş ve hizmet beklenen önemli şirketler arasına girmiştir.